Websitesi – Abone Online Sipariş

Websitesi – Abone Online Sipariş


Yayınlarım

Aboneler için web sitenizden online sipariş modülü

Firmanın web tarasımcısı tarafından online istek paneli kodları web sitesine entegre edilmektedir. Abone Online Sipariş butonuna tıklayarak açılan online sipariş penceresinden giriş yaparak sipariş verebilmektedir.

Aboneler, sizi aramadan web sitenizden kayıtlı telefon numarasını girerek sipariş verebilirler. Yeni abonelerin çağrı merkezini arayarak abone kaydını yaptırmaları gerekmektedir. Sitenizden siparişe sunduğunuz ürünler masaüstü yazılımdan belirlenir.

Kayıtlı telefon numarası ile giriş yaptıktan sonra abonenin kullandığı markanın ürünleri öncelikli olarak gelmektedir ama abone isterse tüm ürünleri listeleyebilir ve sipariş adetleri girilerek sipariş verebilir.

Masaüstü abone takip programında aboneye özel fiyat belirlenmiş ise sipariş ekranındaki fiyatlara yansıyacaktır.

Siparişin verildiği an itibariyle mesai saati dışı veya çalışılmayan günler ise, en uygun teslimat tarihi aboneye önerilmektedir.

Sipariş onaylandıktan sonra online olarak sipariş abone takip sistemine sipariş olarak kaydedilmekte ve teslimat saati aralığı uygun ise teslimat için saha ekibine iletilmekte ve teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Saha ekibi tarafından teslim edilen sipariş online olarak abone takip sistemine kaydedilmektedir.